PostWysłany: Pon 21:50, 05 Mar 2007    Temat postu: GD vs WP - sparing [WIN]

Skład:
Qshell
Jakub

Relacja z meczu:
No i po raz trzeci stajemy do walki z clanem WP z Chrisem na czele. Do tego meczu podchodziłem z nastawieniem "meczyk na spokojnie, powinnismy wygrac 30-punktową przewagą, bez nerwów". Jednak moje osądy na podstawie dwóch podprzednich meczy były jak najbardziej mylne. Przeciwnicy odrazu uderzyli z całych sił, i nie orientując się przegraliśmy pierwszą rundę 40:50. W drugiej wzięliśmy się do roboty. Już na początku udało się nam zdobyć lekką przewagę. Jednak w tej rundzie szala zwycięstwa zmieniała strony z minuty na minutę. W niepewnej końcówce, Jakub, bohater pierwszej mapy, zabił 3 pod rząd, przez co dał nam minimalne zwycięstwo 50:49. Chciałbym serdecznie podziękować Jakubowi, bez niego na Haborze nie poradziłbym sobie tak dobrze. Druga mapa - Carentan, wydawała się łatwiejsza. Pierwsza runda, dość pewne zwycięstwo 50:39. Po trzech partiach mieliśmy przewagę tylko 2 punktów, więc praktycznie wszystko zależalo od ostatniej rundy. Podobnie jak w drugiej, i ta runda była bardzo wyrównana. W końcówcę nadrobiliśmy 3-punktową stratę (tym razem moja zasługa Laughing ) i dokończyliśmy partię 50:46. Ostatecznie wygraliśmy przewagą sześciu punktów Smile . Caly nastrój spara zepsuł pod koniec Chris, który opierał się, że jest remis. No cóż w mapach był remis, jednak najbardziej liczą się pkty. Ogólnie spar super Very Happy