Forum Forum Clanu GD grającego w CODUO Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

GD vs BadBoys - sparing [WIN]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Clanu GD grającego w CODUO Strona Główna -> Sparingi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qshell
Administrator


Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 51
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 0:34, 04 Mar 2007    Temat postu: GD vs BadBoys - sparing [WIN]

23.02.07r. ok. 22.00

GD vs BadBoys
Carentan (tdm) 83 -- 73
Harbor (tdm) 100 -- 0

Ogólny wynik 183 -- 73

Skład:
Dabcio
Ciapak

Relacja z meczu:
Z góry ostrzegam, iż moja relacja może być masakrycznie subiektywna, gdyż jestem zdenerwowany postawą BadBoys'ów. Po pierwsze nigdzie nie była mowa, że nie można dokonywać zmian, a każdy clan grający FAIR PLAY, myślę, że na taką zmianę by pozwolił. Po tej zmianie chłopcy zaczęli bluzgać niemiłosiernie, na dodatek obrażając moją rodzinę. Po jakimś czasie grając na harborze ONLY RIFLE chłopcy się zdenerwowali i wyciągneli PPSH, w końcu my oszukujemy to oni też. Pod koniec gdy Dąbek nie wytrzymał z tymi ludzmi i wyszedł, dowiedziałem się, że przegraliśmy walkowerem Razz Naprawdę nie polecam nikomu rywalizacji z tym clanem, zero gry fair play. A propo samego meczu, na carentanie nie było źle. Wyniki są starsznie niskie, gdyż koledzy z BB mieli jakieś ograniczenia ruchowe i siedzieli praktycznie w miejscu kampiąc. A morał z tego taki - szukasz clanu na spara? BadBoys omijaj szerokim łukiem. To tyle.

by Qshell


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ciapak
Vice Clan Lider


Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 0:41, 04 Mar 2007    Temat postu:

świeta racja... nie umieją przegrywac pisza jakies głupoty a potem szukają pomocy...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tre



Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Lublin ;p

PostWysłany: Sob 10:59, 17 Mar 2007    Temat postu:

brawa dla Qshella bardzo dobre opisy sparingów Very HappyVery Happy i wogóle wszystkie posty dobre Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Miecio :P
Gość





PostWysłany: Pią 10:20, 23 Mar 2007    Temat postu:

Gratuluje i nie polecam tego clanu (spotkalem clanowicza tego clanu i pisal mi ze noob jeste a sam cały czas dostawał odemnie). A mam pytanie Wy pewnie gracie only rifle? I wy gracie tylko na dwóch mapach ?. A jeśli możecie to podajcie link regulaminu only rifle ok. (bo sam mam clan (młody niedawno założony i nie znam zasad na only rifle).
Powrót do góry
Qshell
Administrator


Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 51
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 15:28, 23 Mar 2007    Temat postu:

Nie gramy only rifle, gramy głównie na wsyztskie bronie, od czasu do czasu zagramy na rifle. Co do dwóch map to poprostu te mapy są najbardziej popularne. Zdarza nam się zagrać gdzieś indziej, jednak Carentan i Harbor są najczęśniej wybierane przez clany. A co do regulaminu na rifle - poprostu, gramy z samymi riflami (Mosin nagant, Kar98k, Lee-Enfield) nie używamy granatów, pistoletów, dymnych, same rifle (no i oczywiście kolby xD) Mieciu jeśli masz clan chętnie zagramy sparing, wpisz się do działu sparingi albo podaj swoje gg Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MIecio :P (lech z =(BW)=
Gość





PostWysłany: Sob 16:45, 24 Mar 2007    Temat postu:

A ja wiem młody to clan (a wlaściwie jeden z clanowiczów znalazł dziwczyne i chyba ma mało czasu). Ale się go zapytam ale byśmy grali 2 vs 2 i na rifle. Jak co dam znać :0
Powrót do góry
Lech
Gość





PostWysłany: Sob 23:26, 24 Mar 2007    Temat postu:

Sory że post pod postem. Sparing może być za tydzień w sobote ok. 20 zgadamy się dokładniej przez gg. o i na naszym serverze gramy *dobry server będzie kolega ma dobrego kompa. 2 vs 2 only rifle mapy harbor i carentan. Mje gg 3831775. (ale jak przegramy to nie śmiejcie się z nas (to jest młody caln)). Pozdro.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Clanu GD grającego w CODUO Strona Główna -> Sparingi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Programosy.
Regulamin